Коли життя земного половину Спокійно перетнув я без турбот, Зустрів раптово знижечку на ціну
Рашистського я джерела скорбот – То пряник був із яблучним начинням, Якого разом кинув я у рот.
І був я вражений отим творінням Режиму Путіна до самих сліз, Бо пряник за добро воздав злочинням:
До шлунку, клятий, чомусь не поліз, А зачепився деся у горлянці І зовсім не хотів іти униз.
Тут почалися в мене дики танці, За горло ухопився і скавчав, І тягся до води в своєму ранці,
«Мершій! «Боржомі», де ти? Кхав-кхав-кхав...» Та більшого не міг сказати потім, Бо Господу вже душу віддавав.
Я червонів і заливався потом, А всі довкола смішками ревли Над «дурником німим» й «порохоботом».
О що би трапилось тоді, коли б Не виблював я пряник із обідом? То не знайшлося б трупу похвали,
Закінчився б поет з дебільним видом, Від пряника прийняв би люту смерть, І так валявся би отам підкидом,
Роздягнений, обісраний ущерть Звичайними безхатьками з району, А в тельбухах би була шкереберть.
Та вижив я, аби самим Законом Всі тульські пряники заборонить, Аби соломку їли ми солону,
А не оцю сухляву тверду гидь!
|