А що тобі? Порожнє слово. Ти спиш спокійно вдалині І зневажаєш, мов полову, Мої замучені пісні.
Та я таки не сплю ночами, Все думаю: як то було, Чи ти змінилася з роками, Чому в сей трапив я полон?
Ми були друзі віки-вічні Чи тільки місяць або мить - Чому ж ти голосом безличним Сьогодні стала говорить?
Чи аж такі мої провини, Що тільки погляд крижаний, Що навіть не береш на кпини, Що ти забула де я й чий?
Мені огидні милі фрази, Ліричні відступи, надмір, Тож правду мовлю й цього разу: Я мру в скорботі, ніби звір.
Якби ж вернути те минуле Або сьогоднішнє змінить, Та твоє серце вже нечуле І парка врізала ту нить.
|