Була би істина, та де її узяти, Коли тут кожен сам про себе гомонить? Он сидить сонетяр і хвалиться щомить. Хто не вклонивсь до ніг – нехай будуть прокляті!
А там професор наш, до слави має хіть. Він критикам дурним розумні зичить мати; Скажіть най щось йому – закине всіх за ґрати. Аби ж авторитет! Бо правда – тьма та гидь.
Не згоден я з таким! Є дійсне щось у світі. Покиньмо пустощі та разом працювать, А суперечки нам – лиш Аріадни ниті.
«Яка наївність – гах! Закрить в одній з палат; Його сорочкою ви руки пов'яжіте. Такий нам утопіст ні трішечки не брат».
|